OCIEPLANIE STROPÓW GARAŻY

IZOLACJA STROPÓW GARAŻY I PARKINGÓW PODZIEMNYCH

dotyczy zarówno budynków użyteczności publicznej (np. centra handlowe, biurowce) jak i budynków mieszkalnych wielorodzinnych, w których nieocieplany garaż podziemny jest głównym powodem wychładzania pomieszczeń znajdujących się powyżej. Ważnymi parametrami, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze metody izolacji są również ochrona przeciwpożarowa oraz izolacyjność akustyczna.

Stolbau Eko proponuje Państwu metodę wyklejania izolacyjnymi płytami lamelowymi Paroc CGL 20cy do zastosowania w otwartych i zamkniętych pomieszczeniach nieogrzewanych takich jak garaże podziemne, parkingi wielopoziomowe w nowopowstałych jak i istniejących budynkach.

Paroc CGL 20cy jest płytą lamelową, jednostronnie zagruntowaną od strony czołowej powłoką krzemianową i posiadającą na niej ścięte krawędzie. Płytę mocuje się do stropu za pomocą mineralnej zaprawy klejowej a następnie tynkuje lub maluje metodą natryskową. Przy montażu nie wymaga ona dodatkowych siatek zbrojących, rusztów montażowych lub łączników mechanicznych. Warte podkreślenia jest również to, że właściwości ogniowe i termoizolacyjne wełny mineralnej nie pogarszają się z upływem czasu.

KORZYŚCI Z OCIEPLENIA STROPÓW GARAŻY PŁYTAMI LAMELOWYMI PAROC CGL20CY:

  • poprawa izolacyjności termicznej stropów

  • osiągnięcie ognioochronności (klasa reakcji na ogień: a1 – niepalny)

  • wyciszenie pomieszczeń i podniesienie komfortu akustycznego

  • szybkość i łatwość prowadzenia prac

  • uzyskanie estetycznego wyglądu stropu

Skontaktuj się z nami już dziś, a nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i przygotują indywidualną ofertę