OCIEPLANIE ŚCIAN BUDYNKÓW

KOMPLEKSOWE WYKONANIE ELEWACJI

Wykonanie elewacji to jedno z najważniejszych zadań podczas budowy lub remontu budynku – to nie tylko kwestia estetyki, ale również funkcjonalności i trwałości. Ważny jest dobór odpowiednich materiałów oraz precyzyjne zaplanowanie każdego etapu prac. Wymaga to od wykonawcy nie tylko wiedzy technicznej, ale również doświadczenia i umiejętności.
Odpowiednio wykonana elewacja pozwala uzyskać pożądany wygląd budynku i wyróżnić go na tle innych, a dobrze dobrane materiały i kolory sprawią, że budynek będzie się pięknie prezentował przez długie lata.

Na terenie województwa zachodniopomorskiego realizujemy:

  • ocieplenie ścian zewnętrznych

    w technologii lekkiej-mokrej (BSO) przy zastosowaniu styropianu lub wełny mineralnej wraz z wyprawami tynkarskimi i powłokami malarskimi

  • fasady wentylowane

Wykonujemy także prace uzupełniające takie jak

  • wymianę stolarki otworowej,
  • naprawę płyt balkonowych,
  • jak również prace we wnętrzach budynków np. przy remontach klatek schodowych.

Nasze realizacje obejmują również:

  • renowację elewacji zabytkowych

będących pod nadzorem konserwatora zabytków oraz

  • chemiczne czyszczenie elewacji.

Roboty termomodernizacyjne i remontowe, zarówno w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych, budynkach przemysłowych i komercyjnych prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, pod nadzorem uprawnionego personelu technicznego.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży, wiemy jak ważne jest solidne i trwałe wykonanie elewacji. Dlatego współpracujemy z renomowanymi producentami i stosujemy tylko materiały najwyższej jakości, gwarantujące długotrwałość i odporność na czynniki zewnętrzne.

Dysponujemy własnym potencjałem technicznym, w tym między innymi rusztowaniami elewacyjnymi, środkami transportu oraz pełną gamą elektronarzędzi.

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji o wykonaniu elewacji lub pomocy w zakresie dobrania odpowiednich rozwiązań skontaktuj się z nami