OCIEPLANIE ŚCIAN BUDYNKÓW

Inwestycje polegające na ocieplaniu ścian zewnętrznych budynków w technologii lekkiej-mokrej przy zastosowaniu styropianu i wełny elewacyjnej wraz z wyprawami tynkarskimi i powłokami malarskimi, realizujemy przede wszystkim na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Stolbau Eko wykonuje pełen zakres robót obejmujący ocieplenie przegród pełnych, oraz prace uzupełniające takie jak wymianę stolarki otworowej, naprawę płyt balkonowych, jak również prace we wnętrzach budynków np. przy remontach klatek schodowych.  Nasze realizacje obejmują również restauracje i renowacje elewacji zabytkowych będących pod nadzorem konserwatora zabytków oraz chemiczne czyszczenie elewacji.

Roboty termomodernizacyjne i remontowe, zarówno w prefabrykowanych budynkach mieszkalnych wielorodzinnych jak i w kamienicach wykonanych w technologii tradycyjnej prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, pod nadzorem uprawnionego personelu technicznego oraz z zastosowaniem sprawdzonych na rynku krajowym systemów dociepleń. Wyboru technologii dokonuje każdorazowo Inwestor.

Dysponujemy własnym potencjałem technicznym, w tym między innymi rusztowaniami elewacyjnymi, środkami transportu oraz pełną gamą elektronarzędzi.